IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

DLA KAŻDEGO

Adres

Ul. Armii Krajowej 123

62-402 Giewartów

DANE KONTAKTOWE

Nasze doświadczenie i gościnność, połączone z wyśmienitą kuchnią i profesjonalną obsługą, stanowią gwarancję udanego przyjęcia

Organizacja przyjęcia weselnego w ośrodku Michasiówka to, poza świetnym jedzeniem, dostęp do niezwykłego miejsca otoczonego przez naturę Powidzkiego Parku Krajobrazowego. Bliskość natury i przepiękne krajobrazy sprawią, że spędzą Państwo u nas niezapomniane chwile. To także wspaniałe miejsce na realizację wyjątkowej sesji zdjęciowej.


Nasza kuchnia zaserwuje doskonałe potrawy wykorzystując najlepsze regionalne produkty. O jakość i smak proponowanego menu zadba zespół kucharzy pod kierownictwem szefa kuchni posiadającego kilkudziesięcioletnie doświadczenie. Służymy radą w wyborze menu, dekoracji i atrakcji.


O Państwa komfort i prawidłowy przebieg imprezy zatroszczy się koordynator spotkania, który będzie się starał spełnić Państwa oczekiwania.


Na Państwa życzenie możemy przygotować dla najmłodszych gości atrakcje sportowo-rekreacyjne i animacyjne. Wówczas wykwalifikowana kadra instruktorska i animacyjna zadbają o bezpieczny przebieg zajęć i niezapomniane wrażenia.


Do dyspozycji oddajemy Państwu klimatyzowane sale: weselną oraz taneczną, parking wewnętrzny oraz szatnię dla gości, istnieje również możliwość wynajęcia miejsc noclegowych. Naszym gościom oferujemy zakwaterowanie w drewnianych domkach tuż nad Jeziorem Powidzkim. Dodatkowo posiadamy: salę gier stołowych, domek grillowy, palenisko i kompleks sportowo- rekreacyjny.

List of full Amenities

GALERIA

Room facts

4 Guests

mountain View

ZAREZERWUJ

I odpocznij