WYJAZDY INTEGRACYJNE

Wyjazd integracyjny dla firm to inwestycja w relacje między pracownikami, poprawa komunikacji oraz rozwijanie umiejętności zespołowych. Podczas takiego wyjazdu, pracownicy mają szansę nie tylko lepiej poznać się, ale także pracować wspólnie nad budowaniem pozytywnej atmosfery i zaufania, co przekłada się na efektywność działania zespołu.

Nasz program obejmuje zarówno wyzwania sportowe, team buildingowe oraz momenty relaksu, które sprzyjają budowaniu silnych relacji w zespole. Wieczorny finał, to wyjątkowa impreza tematyczna, podczas której świętujecie Wasze osiągnięcia. To nie tylko doskonała zabawa, ale także czas, w którym podkreślicie wspólne sukcesy i zacieśnicie więzi w zespole.

ATRAKCJE SPORTOWO-REKREACYJNE

Atrakcje sportowo-rekreacyjne w formie indywidualnych lub zespołowych zmagań uatrakcyjnią wyjazd integracyjny.

Atrakcje sportowo-rekreacyjne

PARK TRAMPOLIN

TURNIEJ ŁUCZNICZY

EXTREME RC CARS

BITWA ARCHERY TAG

ROWERY HULAJNOGI

WYPRAWA KAJAKARSKA

SUP

PARK WODNY

EKSTREMALNA INTEGRACJA

Dla lubiących ekstremalne przeżycia proponujemy zajęcia specjalistyczne. Rozgrywki paintballowe, ASG lub przejażdżki quadowe po torze. Dla lubiących wyzwania zajęcia linowe lub zajęcia survivalowe i militarne.

EKSTREMALNA INTEGRACJA

PAINTBALL

ASG

QUADY

ZAJĘCIA LINOWE

ZAJĘCIA SURVIVALOWE

ZAJĘCIA MILITARNE

TOR PRZESZKÓD

GAME HOUSE

ATRAKCJE TEAM BUILDINGOWE

Podczas zajęć team buildinowych zwracamy szczególną uwagę na integrację i budowanie więzi, czyli kluczowych aspektów dla zespołu i firmy. Jest to czas poprawy komunikacji, poznawania siebie w nowych sytuacjach oraz budowania zaufania.

Branżowe gry terenowe lub firmowa olimpiada, to dla zespołu wyzwania, sportowe zmagania oraz kreatywne łamigłówki. Natomiast Maszyna Goldberga udowodni, że synergia jest kluczem do sukcesu.

ATRAKCJE TEAM BUILDINGOWE

GRA TERENOWA SABOTAŻYSTA

GRA TERENOWA „S.O.S”

GRA TERENOWA 30

BRANŻOWA GRA TERENOWA

MASZYNA GOLDBERGA

FIRMOWA OLIMPIADA

LOW ROPES*

STACJA FORT *

*realizowane wyłącznie w ośrodku w Mrówkach

ATRAKCJE EVENTOWE

Przedstawiamy niezwykłe eventy, które urozmaicą każdy wyjazd integracyjny. Od Was zależy, czy chcecie doświadczyć niesamowitego show, podczas występu teatru ognia lub laser show, czy może wolicie niezapomnianą imprezę na plaży, nietypową dyskotekę silent disco czy szalone piana party.

ATRAKCJE EVENTOWE

PIANA PARTY

TEATR OGNIA

LASER SHOW

SILENT DISCO

BEACH PARTY

TWÓJ WYMARZONY EVENT

WARSZTATY

Warsztaty organizujemy we współpracy z profesjonalistami, których pasja i zaangażowanie zasługują na specjalne podkreślenie. Dużą popularnością w naszej ofercie cieszą się warsztaty artystyczne, podczas których zespoły tworzą obrazy lub farbują koszulki techniką tie-dye. Projektem, którego efekt zawsze zachwyca jest zdecydowanie lip dub, czyli tworzenie autorskiego teledysku. Szczególnie bliskie naszemu sercu są warsztaty CRS (społeczna odpowiedzialność biznesu), podczas których tworzycie razem przedmioty, które trafiają na aukcję charytatywną i wspierają szlachetny cel. Są to wyjątkowe działania, których efekt staje się środkiem do niesienia pomocy innym.

WARSZTATY

ECO WARSZTATY

WARSZTATY ARTYSTYCZNE

LIP DUB

TIE-DYE

PIERWSZA POMOC

WARSZTATY CRS

WARSZTATY KULINARNE

WARSZTATY MUZYCZNE

WYBIERZ SWOJĄ IMPREZĘ TEMATYCZNĄ NA WIECZÓR

ZŁOTA NOC – GREAT GATSBY PARTY

WIECZÓR JAPOŃSKI

ALOHA – IMPREZA HAWAJSKA

FLUO PARTY

ZAPROPONUJ SWOJĄ IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

KORZYŚCI Z WYBORU OFERTY

BUDOWANIE ZGRANEGO ZESPOŁU

MOTYWACJA I ROZWÓJ PRACOWNIKA

BUDOWANIE ZAANGAŻOWANIA

WSPÓLNE CELEBROWANIE SUKCESÓW