PIKNIKI RODZINNE I FIRMOWE

Niezwykły event plenerowy, który może połączyć atrakcje dla dorosłych i dzieci lub skupić się wyłącznie na dorosłych. Wybór oferty pikników firmowych pozwala wzmocnić relacje z pracownikami poprzez poznanie i zaangażowanie także ich najbliższych lub może kłaść nacisk na integrację z kontrahentami i klientami. Niezależnie od wyboru rodzaju pikniku oraz osób w nich uczestniczących takie działania zawsze wpływają na pozytywny wizerunek firmy.

ATRAKCJE SPORTOWO-REKREACYJNE

Atrakcje sportowo-rekreacyjne w formie indywidualnych lub zespołowych zmagań uatrakcyjnią piknik firmowy. Mogą w nich uczestniczyć zarówno dzieci, jak i dorośli.

Atrakcje sportowo-rekreacyjne

PARK TRAMPOLIN

TURNIEJ ŁUCZNICZY

EXTREME RC CARS

BITWA ARCHERY TAG

ROWERY HULAJNOGI

WYPRAWA KAJAKARSKA

SUP

PARK WODNY

STREFA ANIMACJI DLA DZIECI

Na piknikach rodzinnych nie może zabraknąć strefy animacji dla najmłodszych. Profesjonalny zespół animatorów zapewni nie tylko doskonałą rozrywkę, ale także niezapomniane emocje. Będzie wesoło, kolorowo i odlotowo.

STREFA ANIMACJI DLA DZIECI

BAŃKI XXL

MALOWANIE TWARZY

MINI DISCO

TURNIEJ NERF

ANIMACYJNY TOR PRZESZKÓD

RODZINNE GRY I KONKURSY

KARAOKE

GRY XXL

EKSTREMALNA INTEGRACJA

Dla lubiących ekstremalne przeżycia proponujemy zajęcia specjalistyczne. Rozgrywki paintballowe, ASG lub przejażdżki quadowe po torze. Dla lubiących wyzwania zajęcia linowe lub zajęcia survivalowe i militarne. W tej części programu mogą brać udział zarówno dorośli, jak i dzieci, przy czym wiek dzieci ustalamy indywidualnie w zależności od wybranego programu.

EKSTREMALNA INTEGRACJA

PAINTBALL

ASG

QUADY

ZAJĘCIA LINOWE

ZAJĘCIA SURVIVALOWE

ZAJĘCIA MILITARNE

TOR PRZESZKÓD

GAME HOUSE

WYBIERZ EVENT NA ZAKOŃCZENIE PIKNIKU

Przedstawiamy niezwykłe eventy, które urozmaicą każdy piknik. Od Was zależy, czy chcecie doświadczyć niesamowitego show, podczas występu teatru ognia lub laser show, czy może wolicie niezapomnianą imprezę na plaży, nietypową dyskotekę silent disco czy szalone piana party.

PIANA PARTY

TEATR OGNIA

SILENT DISCO

BEACH PARTY

OGNISKO

DISCO PARTY

KORZYŚCI Z WYBORU OFERTY

BUDOWANIE ZGRANEGO ZESPOŁU

MOTYWACJA I ROZWÓJ PRACOWNIKA

BUDOWANIE ZAANGAŻOWANIA

WSPÓLNE CELEBROWANIE SUKCESÓW